החלקה יפנית - שיער חלק ומבריק כמו שתמיד חלמת

החלקה יפנית היא הפלא החדש בתחום עיצוב השיער. למען האמת, זה לא משנה אם שיערך הוא מתולתל, גלי או צבוע. אמן השיער והמומחה להחלקה יפנית, אלעד עידן, יגרום לשיערך להיות חלק, בעל מראה מבריק ובריא, חזק וקל לסידור. לא בכדי הפכה ההחלקה היפנית להצלחה מסחררת בעולם כולו ולהחלקה הפופולארית ביותר בישראל. מדובר כאן בלא פחות ממהפכה בעולם החלקות השיער המעניקה תוצאות מדהימות!

החלקה יפנית מקצועית עושים אצל מעצב שיער מומחה החלקות.

אלעד עידן הינו מעצב שיער בעל ניסיון רב והסמכה לביצוע החלקה יפנית. גם את מוזמנת להנות משיער חלק לצמיתות וטיפול מקצועי המוענק לך על ידי מקצוען אמיתי.

שלא תטעי, לא מדובר כאן בתהליך שאפשר ללמוד או לבצע לבד. באותה נשימה חשוב לומר כי בהחלט לא מומלץ לבצע החלקה יפנית אצל מי שאינו מומחה בביצוע החלקות שכאלו והוא אינו בעל הניסיון הנדרש.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר כבר היום עם המספרה ונשמח לייעץ לך ולענות על כל שאלותייך ללא תשלום וללא התחייבות מצידך.

החלקה יפנית

מהו הרעיון מאחורי התהליך?

בזמן ביצוע החלקת שיער יפנית נשתמש בחומרים מיוחדים אשר משפיעים באופן ישיר על מבנה החלבון של סיב השיערה. החומר הפעיל למעשה 'שובר' את החלבון ועל ידי כך משנה באופן מוחלט את מבנה השיער. על מנת להשלים את התהליך ניישר את שיערך באופן מוקפד בעזרת מחליק קרמי ונהפוך אותו לחלק ומדהים.

האם נדרשת פגישת יעוץ לפני ביצוע ההחלקה?

בהחלט מומלץ להגיע למספרה לפגישת ייעוץ. במהלך הפגישה נבצע אבחון ובדיקה של שיערך וכן נבין את מצב השיער שלך על פי טיפולים שביצעת בו לאחרונה כמו הבהרות, צביעות והחלקות שונות. בנוסף, פגישת הייעוץ היא ההזדמנות המושלמת עבורך בכדי לשאול את כל השאלות שמעניינות אותך.

האם החלקה יפנית מתאימה לי?

ההחלקה היפנית מתאימה באופן מושלם לרובם המוחלט של האנשים. יחד עם זאת, יכולים בהחלט להיות גורמים, כמו למשל שיער פגום במיוחד, שיער שעבר 'החלקת קליאופטרה' ועוד גורמים שונים אשר יכולים לגרום לכך ששיערך לא יתאים לביצוע ההחלקה. במידה ששיערך עבר למשל צביעה בעזרת חומרים המכילים סודיום הידרוקסיד, אנו ממליצים שלא לבצע החלקה יפנית, אלא רק על שיער 'חדש' שלא נצבע באופן שכזה.

כמה זמן אורכת החלקה יפנית?

הזמן הממוצע של ביצוע החלקה יפנית לכל הראש עומד בממוצע על כ-4 שעות. אמנם מדובר כאן, באופן יחסי, על לא מעט זמן. יחד עם זאת, בהנחה שהשיער נשאר חלק לצמיתות וההחלקה הולכת לחסוך לך עשרות שעות בסידור השיער בטווח הארוך, מדובר בפרק זמן סביר בהחלט.

מהו אורך השיער הנדרש?

על מנת שנוכל לבצע החלקה יפנית שתניב תוצאות יפות ומרשימות באמת העדיפות היא ששיערך יהיה ארוך מ-15 ס"מ.

לאחר השלמת ההחלקה, כמה קל יהיה לסדר את השיער?

לאחר ביצוע החלקה יפנית, לא תאמיני עד כמה קל, פשוט ונוח, יהיה סידור השיער. באופן עקרוני שיערך יהיה תמיד חלק, מבריק ומסודר. אם יצאת מהמקלחת ושיערך רטוב, תוכלי לייבש אותו קלות באמצעות פן, וזהו! גם אם את מתכוונת לקפוץ על הבריכה או אפילו במקרה שצעדת בגשם שוטף, אין מה לחשוש. השיער תמיד ישאר חלק ולא יפגע כתוצאה מלחות, רטיבות וכו'.

כמה זמן השיער נשאר חלק?

באופן עקרוני, השיער שעבר החלקה יפנית נישר חלק לצמיתות. ה'בעיה', מתחילה כאשר צומח שיער חדש. בהנחה ששיערך הטבעי מתולתל מאוד, חידוש ההחלקה ידרש לאחר כשבעה עד שמונה חודשים. אם שיערך מעט גלי תוכלי לבצע חידוש לאחר עשרה חודשים עד שנה.

האם החלקה יפנית פוגעת בשיער?

לחלוטין לא! במידה שבחרת לבצע החלקה יפנית אצל מעצב שיער המתמחה בביצוע התהליך, אשר הינו בעל הניסיון הנדרש ורמת המקצועיות הגבוהה ביותר, תוכלי להיות בטוחה כי לא יגרם לשיערך שום נזק.

בכל תחום, תמיד אפשר יהיה למצוא את אלו המחפשים קיצורי דרך ומעוניינים להרוויח על חשבונך מבלי להעניק לך את התוצאה שלה את ציפית. אל תפקידי את שיערך בידי מעצבי שיער חובבנים. במיוחד כאשר מדובר בביצוע פעולה מורכבת כמו ההחלקה היפנית – עשי לעצמך טובה ענקית, ודאגי לכך שרק מומחה יבצע החלקה יפנית בשיערך.

האם ניתן לצבוע את השיער לאחר ההחלקה היפנית?

בהחלט כן. מומלץ להמתין פרק זמן של כשבועיים בין מועד ביצוע ההחלקה למועד הצביעה, אך לאחר מכן אין שום בעיה לצבוע את השיער.

שיער חלק תמיד היה משאת נפשם של נשים רבות שכן הוא נחשב ליפה, מושך, קל לסידור והרבה הרבה יותר נוח לחיות איתו מאשר עם שיער מקורזל או מתולתל שכל סירוק הופך למשימה בלתי אפשרית, טורדנית ומציקה. ההחלקה היפנית היא הפתרון שהגיע אלינו היישר מיפן והיא מתאימה, באופן מפתיע יש לומר, לכל סוגי השיער .

היום קל יותר מתמיד להגשים חלום של שיער חלק ולהתחיל את היום עם שיער מסודר חלק ומראה טבעי וזורם. כל אחת יכולה לעשות את זה. מה דעתך שבמשך שבעה חודשים עד שנה תוכלי ללכת לישון בערב ולקום בבוקר ליום ללא פן ובזבוז זמן יקר של התעסקות עם סידור השיער, ליום בו כל מה שתצטרכי לעשות הוא סרוק קל של השיער במשך דקה יהיה כל מה שדרוש כדי שתוכלי לצאת מהבית בחיוך.

אלעד עידן הינו מומחה החלקות שיער והחלקה יפנית בפרט בהתאמה אישית לכל לקוחה ולקוחה תוך שימוש בחומרים הטובים בעולם להשגת תוצאה איכותית של שיער חלק מבריק ובריא.

אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה

אלעד עידן - מומחה החלקה יפנית, תוספות שיער, שיקום שיער